Volio bi sastaviti Blackhawk-a u mjerilu 1/48 pa bi volio da mi preporučite od kojeg proizvođača maketu uzet zajedno sa pripadajućim P.E. setom. Dosad sam uglavnom sastavljao oklop u 1/35 pa bi se malo volio okušati s helikopterom za promjenu.
Ako si slagao 35 tenkove onda ti je možda i opcija novi kittyhawk u 1/35 blackhawk s kojim u kutiji dolazi i veliki PE set. bomba od makete ali problem s fitom na gornjem dijelu, no sve se sredi (btw imam ja jednog za prodati s dekalima za somaliju i kasnije verzije tih helikoptera).
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma